Wyślij wiadomość
produkty
Sprawy
Do domu >

Anhui Liteduro Technology Co.Ltd. Sprawy

Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-153-95112950
Skontaktuj się teraz
Najnowszy przypadek firmy Shimano EP801 Elektryczny rower z napędem środkowym

Shimano EP801 Elektryczny rower z napędem środkowym

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Anhui LiteDuro Technology Co. Są bardzo profesjonalni w projektowaniu i dostarczaniu e-bike. Ich jakość jest naprawdę doskonała, a usługa bardzo znacząca.Nasza firma dostaje od nich różne style ramy e-bike.  
2024-03-06
Czytaj więcej
Najnowszy przypadek firmy Philip z Afryki Południowej

Philip z Afryki Południowej

Geometria i luźność ramy sprawiają, że jeźdźcy czują się bardzo komfortowo na otwartych i płaskich szlakach.   Kręta i dobrze zbudowane ramy dają pewność siebie, aby podjąć bardziej zaawansowane szlaki i to jest miejsce, gdzie rower ożywa.   Ten rower uwielbia właściwe ścieżki biegowe, biegowe i górskie. Wyposażony w słupek, masz więcej niż wystarczającą przestrzeń dla bardzo stromych schodów, a stromy kąt głowy pozwala wchłonąć wybrzuszenia.Stromy kąt głowy pozwala również na ostre zakręty i sprawia, że rękawica czuje się lekka.   Mój rower jest zestawiony z 120 mm przodu i z tyłu i ta kombinacja zapewnia doskonałą obsługę. To prawdopodobnie najlepsza ramka roweru jaką miałam do tej pory.   Usługa Risun jest świetna. Zrozumiali od początku, jakie są moje wymagania/potrzeby i pomógł mi od początku aż do końca. Od rodzaju ramy, farby na zamówienie po naklejki, opakowanie, wysyłkę, wszystko zostało wzięte pod uwagę i dobrze poinformowane. Świetny produkt i doskonała obsługa.   https://www.risenbicycle.com/sale-37867134-29x2-35-trail-mountain-boost-frame-full-suspension-carbon-mtb-bike-frame.html
2024-01-22
Czytaj więcej
1
Sitemap |  Polityka prywatności | Chiny dobre. Jakość Ramka roweru elektrycznego Sprzedawca. 2016-2024 risenbicycle.com . Wszystko Prawa zastrzeżone.